Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Nasiona Konopi Łuskane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/02
45,99 zł
7,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
63,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/09
24,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Chia Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/23
18,59 zł
4,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife
Dostępność

Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,99 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/30
48,99 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/16
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/05
17,49 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/14
12,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Chia - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/18
66,59 zł
3,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/10
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,59 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Adzuki 1 kg - Targroch
Dostępność

Fasola Adzuki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
35,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops