Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Mielone Odtłuszczone 1 kg - Eoovita
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Mielone Odtłuszczone 1 kg - Eoovita

Data min. trwałości: 2027/01/08
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/31
11,09 zł
2,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena
Dostępność

Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
57,55 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,94 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,89 zł
4,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno Popcornu z Niebieskiej Kukurydzy Bio 350 g - Bluecorn
Dostępność

Ziarno Popcornu z Niebieskiej Kukurydzy Bio 350 g - Bluecorn

Data min. trwałości: 2027/07/28
13,09 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/30
20,94 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty (Siemię Lniane) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty (Siemię Lniane) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,39 zł
1,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio
Dostępność

Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio  Bezglutenowy 150 g  Probio
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio Bezglutenowy 150 g Probio

Data min. trwałości: 2027/04/16
8,27 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Soczewica Zielona Typu Francuskiego Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Typu Francuskiego Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/12
12,21 zł
2,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
13,88 zł
1,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops