Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Megaobniżka
Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM
Dostępność

Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/11
6,98 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom
Dostępność

Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,98 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 100 g - Planteon
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/27
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Jaś Karłowy 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Fasola Jaś Karłowy 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2028/06/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
15,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,29 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio
Dostępność

Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio

Data min. trwałości: 2027/09/25
9,07 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
11,69 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia BIO 200 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chia BIO 200 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2026/12/31
14,39 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/23
14,59 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jęczmień Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Jęczmień Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/12/04
17,29 zł
1,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony EKO 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Len Mielony EKO 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
9,95 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/04
12,29 zł
4,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,46 zł
3,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Bio 1 kg - Probio
Dostępność

Pszenica Bio 1 kg - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/14
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
7,69 zł
7,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops