Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/13
13,99 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM
Dostępność

Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/10
6,78 zł
2,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Niełuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2028/01/30
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Mung Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,78 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/05/13
9,69 zł
8,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Teff Bio 300 g Bio Planet
Dostępność

Płatki Teff Bio 300 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
17,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,98 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,44 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/09/17
13,18 zł
5,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg -  Targroch
Dostępność

Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BLACK WEEK
Soja Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soja Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/25
7,18 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,41 zł
3,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof
Dostępność

Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof

Data min. trwałości: 2026/12/04
13,49 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,98 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops