Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature
Dostępność

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,79 zł
3,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,63 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
14,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/11/19
10,00 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,79 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Adzuki Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
13,09 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/03/20
15,49 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 500 g  Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 500 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,80 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 1 kg - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/12/20
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka Mung Bio 800 g - The Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 800 g - The Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
18,29 zł
2,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Złoty Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/28
17,73 zł
7,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops