Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena
Dostępność

Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,08 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet
Dostępność

Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/19
11,19 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2026/12/31
11,19 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żyto Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Żyto Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,98 zł
1,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
9,69 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 450 g - Naturavena
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 450 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/31
19,09 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/09
6,74 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,79 zł
2,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,18 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland
Dostępność

Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,29 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
14,19 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/03
13,19 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Biały 50 g - House of Asia
Dostępność

Sezam Biały 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/08/31
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bób Bizon Nasiona 50 g - PlantiCo
Dostępność

Bób Bizon Nasiona 50 g - PlantiCo

Data min. trwałości: 2028/12/31
4,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops