Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,69 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
19,39 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
8,45 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
16,99 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,99 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/09
13,59 zł
4,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/01
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/05
17,19 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/03/09
15,09 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,54 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/25
16,58 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/04
23,75 zł
2,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Białe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Białe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
8,29 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/25
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
26,99 zł
2,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czarna Bio 1kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czarna Bio 1kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/05
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko
Dostępność

Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko

Data min. trwałości: 2027/08/22
9,98 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio
Dostępność

Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/19
16,09 zł
3,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Łuskany Biały 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Sezam Łuskany Biały 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/05/31
17,87 zł
1,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops