Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE
Dostępność

Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE

Data min. trwałości: 2028/04/21
40,38 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/05/05
39,99 zł
0,67 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds
Dostępność

MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
39,99 zł
1,33 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek  - Aliness
Dostępność

Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina B Complex 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/08
39,99 zł
0,16 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+ E - Vit Oil Active Krople 30 ml - Pharmovit
Dostępność

Witaminy A+ E - Vit Oil Active Krople 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/02
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango
Dostępność

Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/05/31
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina A 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/03/31
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
39,99 zł
133,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica
Dostępność

Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/09/16
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B-Complex 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Witamina B-Complex 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/03/31
38,99 zł
0,65 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
38,99 zł
129,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/11
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/10
38,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops