Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Niacyna 500 mg 100 Kapsułek VEGE - Aliness
Dostępność

Niacyna 500 mg 100 Kapsułek VEGE - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witaminy ADEK 60 Sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witaminy ADEK 60 Sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
34,99 zł
0,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 KIDS w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 KIDS w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
34,99 zł
34,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Forte 3 Formy 50 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Magnez Forte 3 Formy 50 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/26
34,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Chrom Pikolinian Chromu 60 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Chrom Pikolinian Chromu 60 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2028/02/09
34,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/12/19
22,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit
Dostępność

Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
21,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/14
21,99 zł
0,18 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MagFuse: Magnez+ Cynk 30 Saszetek - Aura Herbals
Dostępność

MagFuse: Magnez+ Cynk 30 Saszetek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/01/22
32,99 zł
1,10 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 200 mg Kwas Pantotenowy 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B5 200 mg Kwas Pantotenowy 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/29
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale
Dostępność

Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen, Witamina E, Piperyna 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Selen, Witamina E, Piperyna 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,00 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/12/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica
Dostępność

Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/02/27
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies
Dostępność

Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2028/04/27
61,99 zł
41,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
59,99 zł
49,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas
Dostępność

Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miedź 50 ml - NUION
Dostępność

Miedź 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops