Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,92 zł
36,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek -  Biowen
Dostępność

Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
73,97 zł
0,82 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita
Dostępność

Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/01
67,93 zł
13,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/09/12
67,93 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas
Dostępność

EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2026/12/31
78,99 zł
52,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 200 Kapsułek Żelowych - NOW
Dostępność

Omega - 3 200 Kapsułek Żelowych - NOW

Data min. trwałości: 2029/04/30
68,79 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2029/02/01
79,99 zł
0,89 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/29
79,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2+D3 Max 100 µg plus  4000 IU 120 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Witamina K2+D3 Max 100 µg plus 4000 IU 120 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2028/09/01
81,99 zł
0,68 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
71,37 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure ADEK FORTE Kompleks Witamin 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure ADEK FORTE Kompleks Witamin 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/08/31
73,09 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/04/30
85,37 zł
1,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus
Dostępność

Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus

Data min. trwałości: 2029/05/31
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2MK7 4000 IU 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 4000 IU 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/06/30
87,99 zł
175,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień Sok Sproszkowany Bio 120 g (240 Tabletek) - Batom
Dostępność

Młody Jęczmień Sok Sproszkowany Bio 120 g (240 Tabletek) - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/05
75,89 zł
0,32 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex+ 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina B Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/06
89,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops