Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Cytrynian Magnezu 1 kg Proszek- Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg Proszek- Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
66,61 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex+ 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina B Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/06
89,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 100 ml - NUION
Dostępność

Selen 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
100,90 zł
100,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Trójglicerydy Forte 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy Forte 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
54,99 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 100 ml - NUION
Dostępność

Magnez 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/06/30
118,99 zł
118,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 100 ml - NUION
Dostępność

Cynk 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/08/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Tabletki 84 Sztuk - Salus Haus
Dostępność

Floradix Tabletki 84 Sztuk - Salus Haus

Data min. trwałości: 2028/09/30
43,15 zł
0,51 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2027/07/31
56,99 zł
22,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
162,95 zł
32,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
108,40 zł
108,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus
Dostępność

Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus

Data min. trwałości: 2029/05/31
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE 50/25 Trójglicerydy 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE 50/25 Trójglicerydy 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
102,63 zł
51,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/25
146,19 zł
14,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness
Dostępność

Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
62,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
99,99 zł
1,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,98 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/15
24,39 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,06 zł
36,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops