Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
106,99 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 50 ml - NUION
Dostępność

Magnez 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
69,99 zł
139,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
71,37 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
55,19 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 100 ml - NUION
Dostępność

Jod 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita
Dostępność

Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita

Data min. trwałości: 2027/01/08
37,49 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/27
46,78 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek -  Biowen
Dostępność

Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
73,97 zł
0,82 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/20
35,99 zł
119,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Glicynian Magnezu - Chelat 100 g - Nanga
Dostępność

Glicynian Magnezu - Chelat 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/12/16
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Organiczny 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Selen Organiczny 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/02/28
51,39 zł
0,51 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness
Dostępność

L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
119,99 zł
2,00 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/03/31
153,07 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
50,37 zł
1,68 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,00 zł
90,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mg Balans - Sól Magnezowa do Kąpieli Stóp 200 g - Proved
Dostępność

Mg Balans - Sól Magnezowa do Kąpieli Stóp 200 g - Proved

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,94 zł
6,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
65,99 zł
0,66 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops