Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witaminy A+ E - Vit Oil Active Krople 30 ml - Pharmovit
Dostępność

Witaminy A+ E - Vit Oil Active Krople 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/02
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango
Dostępność

Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/05/31
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina A 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/03/31
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
39,99 zł
133,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica
Dostępność

Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/09/16
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE
Dostępność

Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE

Data min. trwałości: 2028/04/21
40,38 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/08/06
34,53 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds
Dostępność

MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds

Data min. trwałości: 2028/01/01
33,17 zł
59,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
JodaDrop 250 ml - Aura Herbals
Dostępność

JodaDrop 250 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/27
34,85 zł
13,94 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
41,99 zł
0,17 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina ADEK Krople 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
35,62 zł
118,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/29
35,68 zł
118,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
1,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops