Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Supercena
Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic
Dostępność

Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
71,99 zł
0,60 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
60,19 zł
200,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/11/03
60,19 zł
1,00 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/15
19,08 zł
63,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml  - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2028/05/31
26,99 zł
134,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW
Dostępność

Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW

Data min. trwałości: 2031/06/30
57,61 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/01
66,99 zł
0,56 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds
Dostępność

Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2027/10/01
34,75 zł
0,58 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/08/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/21
56,75 zł
0,57 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina ADEK 120 Kapsułek - Soul-Farm
Dostępność

Witamina ADEK 120 Kapsułek - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2027/03/28
18,69 zł
0,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2027/06/27
64,99 zł
81,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
1,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
CarnoZinc PepZinGI and  Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay
Dostępność

CarnoZinc PepZinGI and Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay

Data min. trwałości: 2027/02/28
126,99 zł
2,12 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
41,99 zł
0,17 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
53,31 zł
177,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar
Dostępność

Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,19 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops