Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/20
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/06/30
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Kompleks ATA Mg® 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Magnez Kompleks ATA Mg® 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/24
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2027/09/30
59,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/08/07
102,33 zł
0,41 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/10
38,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Rukolą 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Rukolą 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/11/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 Niacyna 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina B3 Niacyna 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 Mk7+ D3 4000 IU 60 Kapsułek Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 Mk7+ D3 4000 IU 60 Kapsułek Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
55,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Cynk Chelat (Diglicynian Cynku) 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Cynk Chelat (Diglicynian Cynku) 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/01
55,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!
Dostępność

Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!

Data min. trwałości: 2028/04/30
36,99 zł
14,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kapsułki D3+K2 150 Sztuk - Big Nature
Dostępność

Kapsułki D3+K2 150 Sztuk - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/28
54,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 500 g - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2030/05/08
44,81 zł
8,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit
Dostępność

K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/01
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/23
43,98 zł
146,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 120 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Cytrynian Magnezu 120 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/02
26,61 zł
0,22 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops