Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Complex+ 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina B12 Complex+ 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/06/09
52,84 zł
0,88 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita
Dostępność

Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/01
67,93 zł
13,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex w Płynie Bezglutenowa 250 ml - Floradix
Dostępność

Witamina B Complex w Płynie Bezglutenowa 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2028/09/30
44,71 zł
17,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Jabłczan Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
51,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/11
130,71 zł
13,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/03/31
51,59 zł
257,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 250 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 250 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,92 zł
36,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita
Dostępność

Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/17
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
PRENACAPS Mag B6 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

PRENACAPS Mag B6 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
45,59 zł
0,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelatowany (Diglicynian Magnezu) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Magnez Chelatowany (Diglicynian Magnezu) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/17
57,07 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/11/01
37,59 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu 700 mg 100 Kapsułek Nanga
Dostępność

Cytrynian Magnezu 700 mg 100 Kapsułek Nanga

Data min. trwałości: 2028/01/24
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU plus K2 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 4000 IU plus K2 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/29
55,99 zł
0,62 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina A 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/03/31
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
69,74 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Q-Folic 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Q-Folic 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/01
55,12 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Witamina B-Complex 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-Complex 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/03/16
58,47 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/10/31
37,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops